piątek, 29 grudnia 2017

2017

Nigdy nie robiłam podsumowań roku. Zawsze myślałam, że było co było, ważne to, co przede mną. A w tym roku jakoś zachciało mi się zerknąć do zdjęć i zobaczyć, co uszyłam.
Pomyślałam sobie: może jakiś kolaż zrobię? Ale gdy doszło do liczenia, to okazało się że powinnam pokazać 42 patchworki. Niektóre z nich malutkie, niektóre spore. Kilku w ogóle nie pokazywałam.
Z wszystkich prac zrobiłam animację. Kilkadziesiąt zdjęć różnych patchworków pokazuje się dość szybko. Znajdziecie ją tutaj (klik).

A tu zestawiłam  tylko najważniejsze dla mnie patchworki z tego roku. Wyszły z tego 3 kolaże.To był dobry rok.
Następny zapowiada się ciekawie. Mam dużo planów. Zapowiadają się 3 wystawy. Pierwsza już w styczniu. Niebawem napiszę więcej.
Ostatnia będzie w Hiszpanii, we wrześniu. W Birmingham poznałam Oksanę Mader, a ona zaprosiła mnie na II Międzynarodowy Festiwal Quiltów. Mer miasta Benalmadena, położonego niedaleko Malagi, przysłał mi zaproszenie.Teraz tylko szyć i szyć.

Dobrego roku Wam życzę. Zdrowia i spełniania marzeń.

12 komentarzy:

 1. wspaniały, kolorowy rok z 27oma opowieściami :)
  jestem pełna podziwu i zachwytu - obraz z tukanem
  zapada w pamięć! oby tylko co dobre Cię spotykało!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Inka, również dobrego roku Ci życzę :)

   Usuń
 2. Dzieła Ani, to dla mnie zawsze przyjemność dla oka i duszy, dająca natchnienie do tworzenia z tkanin. Podziwiam również pracowitość i talent!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, co ja Ci tutaj mam napisać? Moja opinia o Twoich pracach jest Ci znana i jest niezmienna. Szyj jak najpiękniej potrafisz, wymyślaj nowe techniki, łącz je ze sobą tworząc nowe i wystawiaj tam gdzie Cię zapraszają, ciesz oczy i dusze widzów. Życzę Ci na Nowy Rok żeby czas nadążał za twoimi pomysłami, bo tych ostatnich na pewno Ci nie zabraknie <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję tak udanego i bogatego w kolory i techniki roku 2017!
  Życzę Tobie i Twoim bliskim udanego 2018 roku
  P.s. moje serce skradły: Drzewo na konkurs SPP oraz rumianek
  Pozdrawiam
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Kamila, ja też bardzo lubię oba quilty. Pewnie bardziej ten czarny, bo taki nietypowy. Jestem z niego normalnie dumna :)

   Usuń