środa, 4 grudnia 2013

Joanne Hill i moje kopie jej ptaszków

Już nie pamiętam w jaki sposób trafiłam na stronę Joanne Hill. Jak trafiłam, tak zostałam. W niedzielę dołączyły do mnie Monika i Ania. Razem szyłyśmy obrazki wzorowane na Joanne Hill.
Tak mi się spodobały jej prace, że uszyłam dwa obrazki-kopie. Ale gil, jest już moją interpretacją jej pomysłów. W czasie szycia przyszło mi do głowy sporo pomysłów na uszycie zwierzątek. Będę je wprowadzać w życie, a na razie zobaczcie co uszyłam w ciągu ostatnich trzech dni.


Obrazki mają wymiary: 40 x 30 cm, 26 x 24 cm i ostatni 28 x 25 cm.

15 komentarzy:

 1. Piękne obrazki. Gil jest po prostu cudny. Widziałam obrazek Moniki- zdolna dziewczyna. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiolu, bardzo dziękuję. Monika świetnie poczyna sobie z projektowaniem a i wykonanie, że ho, ho :)

   Usuń
 2. Świetne obrazki, najbardziej podoba mi się gil :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki Karolina, gil zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie. W tę pracę włożyłam najwięcej inwencji, bo dwie pozostałe, to tylko kopia. Jak widać warto ruszyć głową ;)

   Usuń
 3. No, cudne te obrazki....Zachwycające :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joasiu, bardzo dziękuję. Ta Joanne znakomicie szyje, jej prace są takie lekkie, zauroczyło mnie to.

   Usuń
 4. Widziałam, jak powstał ten ostatni (był pierwszy). Ania sobie popaczała na oryginał, wycięła szmatki, pozszywała i już! MISTRZ i tyle!
  Dwa pozostałe: padam na kolana i czołem biję z uszanowaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Monika, Ty szyłaś dokładnie tak samo! Popatrzyłaś na oryginał, wycięłaś szmatki, pozszywałaś i już zając pokicał. Szkoda kolan :)

   Usuń
 5. Ten gil mnie zauroczyl..wroce do niego po swietach i go odgapie,,lubie takie wlasnie niestandartowe, niespotykane, orginalne pomysly.Pozdrawiam milo.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alu, bardzo dziękuję. Bardzo bym się cieszyła gdybyś też coś podobnego uszyła. Podoba mi się, gdy wiele osób szyje podobne obrazki. Czasem w naszej szkole tak jest i widać na ile różnych sposobów można zinterpretować ten sam temat. To niezwykle kreatywne doświadczenie, chociaż z pozoru wydaje się być kopiowaniem.

   Usuń
 6. Wszystkie trzy cudnej urody - sama nie wiem który najładniejszy.
  Gratuluję gila bo zarówno w charakterze utrzymany jak i jakieś tam w tle wypaśne materiału użyte: jakieś niemal sylwestrowe kreacje poszły pod nóż ;)
  Chciałabym jeszcze coś skopiować z Jo Hill - niezwykle ujmujące obrazy wymyśliła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kopiuj, kopiuj, Właśnie przed chwilą napisałam w poprzednim komentarzu, że nawet kopiowanie jest kreatywne. A te materiały? Kupuję w taniej odzieży takie różne cudaki, co to nikt by ich na grzbiet nie włożył a mnie już przy zakupie głowa pracuje - co tu by z nich uszyć :)

   Usuń
 7. Aniu, wciąż mnie zadziwiasz, prace piękne, wszystkie trzy, gratulacje
  Zosia Lewandowska

  OdpowiedzUsuń